Oficjalny portal
Związku Stowarzyszeń


Aktualności
Co będziesz robić latem?
(2009-05-12)
Ostatni czas zaplanować letnie wakacje. Obejrzyj film H2O + ADRENALINA - pomoże Tobie podjąć dobrą decyzję.
VII Mistrzostwa Wielkopolski
(2008-10-28)
Memoriał Edwarda Niemczyka w bocci , pływaniu i kręglarstwie - Poznań, Czerwonak 25 października.

OŚRODKI SZKOLENIOWE BOCCI

Pokaż ośrodki z województwa:
Zespół Szkół Specjalnych Nr 63 w WARSZAWIE

,
Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” w ZIELONEJ GÓRZE

,
Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi Ul.Wczasowa 8a 62-040 PUSZCZYKOWO

,
Kórnickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową „Klaudynka” Ul. Dworcowa 11 62-035 KÓRNIK

,
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Światło Nadziei” ul. T.Kościuszki 20 64-030 ŚMIGIEL

,
Specjalny Ośrodek Szkolono-Wychowawczy ul. Kościelna 2 62-050 MOSINA Anna Kwiatek 600756253

,
Gimnazjum nr 2 Im.Polskich Alpinistów Ul.Kryształowa 3 62-504 KONIN

,
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski Im. L.Grajka Os.Kościuszkowców 13 62-020 SWARZĘDZ

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej Ul.Gen. Sikorskiego 36 62-300 WRZEŚNIA

,
Stowarzyszenie Oświaty Społecznej Warsztaty Terapii Zajęciowej Ruda Komorska 1 62-310 PYZDRY

,
Zespół Szkół w Biedrusku Ul.Świerczewskiego 46 62-003 BIEDRUSKO

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej Ul.Szkolna 24 Czeszewo 62-322 ORZECHOWO

,
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Ul. Ogrodowa 21 Szczodrzykowo 62-005 KÓRNIK

,
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski i Młodzieży Niepełnosprawnej NADZIEJA ul. Rynek 11 62-045 PNIEWY

,
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych \"PROMYK\" ul. Nowa 28 62-052 KOMORNIKI

,
Gimnazjum im.A Mickiewicza ul.Szkolna 27 64-530 KAŹMIERZ

,
Osrodek Rahabilitacyjno-Wypoczynkowy WEIELSPIN Ul.,Jeziorna 16 62 100 WĄGROWIEC

,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Janusza Korczaka ul. Kolejowa 7 62 –100 WĄGROWIEC

,
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Osób Niepełnosprawnych ul.Nadnotecka 7 62-733 DRAWSKO

,
Warsztat Terapii Zajęciowej „PAWEŁEK ul.Kolejowa 3 62-005 OWIŃSKA

,
Gimnazjum nr 1 w Skokach ul. Rogozińska 1 62-085 SKOKI

,
Zespół Szkół w Wapnie Pl.Mickiewicza 2 62-120 WAPNO 161.

,
Warsztat Terapii Zajęciowej ul. Świerczewskiego 1P 62-120 WAPNO

,
Zespół Szkół Powszechnych Uczniowski Klub Sportowy \"TROPS\" ul. Żninska 4 62-110 DAMASŁAWEK 159.

,
Warsztaty terapii Zajeciowej CARITAS Archidiecezji Gnieźnieńskiej Ul.Targowa 6 62-270 KŁECKO

,
CARITAS Gniezno Os.Orla Białego 20 62-200 GNIEZNO

,
Ośrodek Miłosiernego Samarytanina Os. Orła Białego 20 62-200 GNIEZNO

,
Ośrodek Szkolno Wychowawczy ul.Handlowa 30 62-800 KALISZ

,
Środowiskowy Dom Samopomocy im. Doktora Piotra Janaszka Fundacji Mielnica Ul. Zagórowska 3 62-500 KONIN

,
Fundacja Mielnica Ul. Szpitalna 43 62-504 KONIN

,
Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ ul.11 Listopada 7a 62-510 KONIN

,
Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im Janusza Korczaka ul. Kaliska 19 62-500 KONIN

,
Stowarzyszenie „Na Tak” Społeczna Szkoła Podstawowa specjalna Ul.Dożynowa 9a 61-662 POZNAŃ

,
Zespół Szkół Specjalnych nr 103 Ul. Rycerska 43 60- 345 POZNAŃ

,
Zespół Szkół Specjalnych nr 103 Ul.Rycerska 43 60-345 POZNAŃ

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej „Koniczynka” Ul. Swoboda 22/24 60-391 POZNAŃ

,
Szkoła Podstawowa nr 11 Os. Wichrowe Wzgórze 119 61-699 POZNAŃ

,
Przedszkole z Oddz. Integr. nr 116 Os. Pod Lipami 107 POZNAN

,
Stow. Na rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ZAWSZE RAZEM” Os. Jana III Sobieskiego 109 60-688 POZNAŃ

,
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Woj. Ul.Grochowska 49 a POZNAŃ

,
Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin „AMIKUS” Warsztat Terapii Zajęciowej Os. Rusa 6 61-245 POZNAŃ

,
140. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących Ul.Bydgoska 4a POZNAŃ

,
Zespół Szkół Samochodowych Ul. Zamenhoffa 142 61-139 POZNAŃ

,
Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddz. Integracyjnymi Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Integracyjnej Os. Rusa 56 POZNAŃ

,
Gimnazjum nr 41, ul.Prądzyńskiego 53, 61-527 POZNAŃ 138.

,
Szkoła Podstawowa nr 77 Ul. Dmowskiego 50 60-204 POZNAŃ

,
Szkoła Podstawowa Nr 11 Im. Gen.Dezyderego Chłapowskiego Os. Wichrowe Wzgórze 119 61-699 POZNAŃ

,
Szkoła Podstawowa nr 48 Ul. Sarmacka 105 61-616 POZNAŃ

,
Zespół Szkół Specjalnych nr 108 Ul. Krysiewicza 7/8 61-825 POZNAŃ

,
Zespół Szkół Specjalnych nr 102 Szkoła Podstawowa nr 102 Ul. Przełajowa 6 61-622 POZNAŃ

,
Zespół Szkół Specjalnych nr 107 Ul. Dąbrowskiego 73 60-523 POZNAŃ

,
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Gimnazjum nr 27 Os. Stare Żegrze 1 61-249 POZNAŃ

,
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Szkoła Podstawowa nr 50 Os. Stare Żegrze 1 61-249 POZNAŃ

,
Zespół Szkół nr 109 przy Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci ul Sanatoryjna 2 60-480 POZNAŃ – KIEKRZ

,
Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym ŻURAWINKA ul. Żurawinowa 5/7 61-455 POZNAŃ

,
Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niewidomych i Słabowidzących \"Ognik\" ul. Ognik 20B 60-386 POZNAŃ

,
Katedra Kultury Fizycznej Osób Niepełnosprawnych Akademia Wychowania Fizycznego ul.Królowej Jadwigi 27/39 61-871 POZNAŃ

,
Sekcja Sportowa Bocci Sportowe Stowarzyszenie Inwalidów START Ul. Zacisze 2 60-831 POZNAŃ

,
Zespół Szkół nr 5 Specjalnych ul. Magazynowa 6 33-300 Nowy Sącz

,
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z Zduńskiej Woli ul. Żeromskiego 3 A 98-220 Zduńska Wola

,
Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu ul. Kościelna 1 14-240 Susz

,
Ośrodek Pomocy Spolecznej Katowice ul. Powstańców 21 40-039 Katowice

,
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym WYZ ul. Traktorowa 35 10-828 Olsztyn

,
Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju ul. Skrztuskiego 7/3 21-400 Łuków

,
Kaliskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ ul. Dębska 40 62-600 Koło

,
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Poewniaków 30 A 22-400 Zamość

,
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka ul. Ułańska 5 A 40-887 Katowice

,
Dzienny Dom Pomocy Społecznej KLUB WINOGRADY os. Kosmonautów 15 61-639 Poznań

,
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu ul. Wieniawskiego 1 61-712 Poznań

,
Szkoła Podstawowa nr 6 ul. Tarnowska 109 33-300 Nowy Sącz

,
Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne START ul. Moniuszki 3 A 65-409 Zielona Góra

,
Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji START ul. Kołątaja 4 25-715 Kielce

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej ul. Jagielońska 76 25-734 Kielce

,
Łódzka Wojewódzka Komenda OHP ul. Pomorska 41 90-203 Łódź

,
Publiczne Gimnazjum nr 4 ul. Kilińskiego 27 98-220 Zduńska Wola

,
Zespół Szkół w Chełmcu ul. Marcinkowicka 9 33-395 Chełmiec

,
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych PROMYK WTZ Dopiewiec ul. Nowa 28 62-052 Komorniki

,
Kaliskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ ul. Dębska 40 62-600 Koło

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej ul. Jagielońska 76 25-734 Kielce

,
Łódzka Wojewódzka Komenda OHP ul. Pomorska 41 90-203 Łódź

,
Publiczne Gimnazjum nr 4 ul. Kilińskiego 27 98-220 Zduńska Wola

,
Zespół Szkół w Chełmcu ul. Marcinkowicka 9 33-395 Chełmiec

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Fundacji Społecznej RAZEM ul.Polna 56a 92-200 Tomaszów Mazowiecki

,
Centrum Rehabilitacji ul. Piłsudskiego 14 86-300 Grudziądz

,
Gimnazjum nr 16 ul. Wojciecha 9 40-474 Katowice

,
Ośrodek Pomocy Społecznej Środowiskowy Dom Samopomocy ul. Plac Obrońców Pokoju 34 27-500 Opatów

,
Zespół Szkół nr 21 ul. P. Ignuta 28 54-152 Wrocław

,
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu ul. Szamarzewskiego 78/81 60-569 Poznań

,
Urząd Miasta Sieradza Wydz. Edukacji I Sportu Społecznego Plac Wojewódzki 1 98-200 Sieradz

,
Akademia Wychowania Fizycznego Kraków ul. Jana Pawła II 78 30-571 Kraków

,
Ośrodek Integracji Społecznej ul.Prosta 47A 65-783 Zielona Góra

,
WTZ przy FPLN ul. Konarskiego 60 01-355 Warszawa

,
Zespół Szkół nr 109 ul. Biłorzeska 44 02-325 Warszawa

,
Mazowieckie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodziezy Z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym Ul.Budowlana 12 05-300 MIŃSK MAZOWIECKI Grażyna Więcek 0-25 758-05-05

,
Zespół szkół nr 5 – Specjalnych Ul.Magazynowa 6 33-300 NOWY SĄCZ

,
Fundacja DRACHMA Ul.Sobieskiego 10A 43-300 BIELSKO-BIAŁA

,
Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego Ul. Chodźki 6 20-093 LUBLIN

,
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Ul.Studzienna 2 25-544 KIELCE

,
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji Biuro Regionalne Al.Niepodległosci 7a 65-048 ZIELONA GÓRA

,
Młodzieżowe Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne Ul. Litomska 10 53-641 WROCŁAW

,
Publiczne Gimnazjum nr 4 Ul.Kilińskiego 27 98-220 ZDUŃSKA WOLA

,
Środowiskowy Dom Samopomocy Ul. Nawojowska 159 A 33-300 NOWY SĄCZ

,
Urząd Miasta Gdyni Al. Marszałka Piłsudzkiego 52/54 81-382 GDYNIA

,
Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji Ul.Kolejowa 14 81-835 SOPOT

,
Specjalny Ośrodek Szkoleniowo-Wychowawczy Ul. Broniewskiego 1 33-300 NOWY SĄCZ

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej „Modrzew” Przy Lidze Kobiet Polskich Ul. Modrzewiowa 6 85-631 BYDGOSZCZ

,
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edykacyjno-Wychowawczy Pierszewo 1 83-316 GOŁUBIE

,
Integracyjne Stowarzyszenie Sportowe „Start” Ul. Gdańska 30 84-200 WEJHEROWO

,
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gdyni Ul. Opata Hackiego 13 81-213 GDYNIA

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej „Pelikan” Ligii Kobiet Polskich Koła w Szubinie KPOW w Bydgoszczy Ul. Sportowa 2a 89-200 SZUBIN

,
Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi W Muszynie Ul. Piłsudzkiego 119 33-370 MUSZYNA

,
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych I Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” Ul. Krakowska 7 33-350 PIWNICZNA ZDRÓJ

,
Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” Ul. Gliwicka 150 40-800 KATOWICE

,
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie Ul.Mickiewicza 2 43-600 JAWORZNO

,
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 Ul.Jasna 20/22 25-523 KIELCE

,
KSI „START” Ul.Litewska 20 71-344 SZCZECIN

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej Ul. Polna 48 28-440 PINCZÓW

,
Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” Ul. Robotnicza 68 82-300 ELBLĄG

,
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu Ul.Saperów 14 D 85-300 ELBLĄG

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej W Mnichowie Mnichów 135 28-300 MNICHÓW

,
Gimnazjum nr 1 Ul. Żwirki 7 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej Ul. Freislera 10 33-300 NOWY SĄCZ

,
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Ul. Doświadczalna 46 20-236 LUBLIN

,
Zespół Szkół Specjalnych Ul.Miła 22 05-200 WOŁOMIN

,
Koło TPD Przy Zespole Placówek Specjalnych dla Niepełnosprawnych ruchowo Ul.Legionów 131 26-110 SKARŻYSKO-KAMIENNA

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej W Czarnym Potoku przy Stowarzyszeniu DOLINA DUNAJCA 33-390 ŁĄCKO

,
Szkoła Podstawowa nr 6 Integracyjna Ul.K.Brodzińskiego 3 43-300 BIELSKO-BIAŁA

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu PROMYK Gostwica 27 33-386 PODEGRODZIE

,
Stowarzyszenie TACY SAMI Ul. Gdańska 3 83-304 PRZODKOWO

,
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warsztaty Terapii Zajęciowej Ul.Parkowa 8 89-100 NAKŁO n. Notecią

,
Integracyjne Centrum Aktywności \"Nadzieja Życia\" ul. Wojska Polskiego 20, 88-100 INOWROCŁAW

,
Integracyjny Klub Sportowy „Start” ul. Łaska 90 98 – 220 ZDUŃSKA WOLA

,
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” ul. Peowiaków 6a 22-400 ZAMOŚĆ

,
Zamojskie TKKF Ul.Królowej Jadwigi 8 22-400 ZAMOŚĆ

,
Warsztaty Terapii Zajęciowej Ul.Podchorążych 2 22-400 ZAMOŚĆ

,
Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” Ul.Moniuszki 3A 65-409 ZIELONA GÓRA

,
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „GNIAZDO” ul.Rynek 5 33-340 STARY SĄCZ

,
Stow. Pomocy Dzieciom Niepełnospr. w Zamosciu Koło terenowe w Biłgoraju Ul.Sienkiewicza 15 23-400 BIŁGORAJ

,
Stowarzyszenie Na Rzecz rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu Klub Integracyjny Ul.Nadbrzeżna 34 33-300 NOWY SĄCZ

,
Fundacja Pomocy Osobom z Autyzmem „MADA” Al.Wolnosci 19 33-300 NOWY SĄCZ

,
Szkoła Podstawowa nr 6 Ul.Złota 67 98-220 ZDUŃSKA WOLA

,
Zrzeszenie Sportu i Rekreacji „START” Ul.Kołłątaja 4 25-715 KIELCE

,
Stowarzyszenie „Tacy Sami” Ul.Beniowskiego 68 82-300 ELBLĄG

,
Publiczne Gimnazjum Gminy Sieradz Ul.3 maja 7 98-200 SIERADZ

,
Stowarzyszenie Krzewienia Wyższych Wartości Ludzkich Delphi Ul.Zajęcza 7/10 98-200 SIERADZ

,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Al. 3 Maja 28/34 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

,
Szkoła policealna samorządu Województwa Łodzkiego Ul.Ks. Piotra Skargi 3 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

,
Ośrodek Sportu i Rekreacji Al.3 Maja 6B 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

,
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika Ul.Gagarina 11 87-100 TORUŃ

,
Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej Ul.Kolińskiego 26 91-849 ŁÓDŹ

,
Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Ul. Pomorska 41 90-203 ŁODŹ

,
Rada Rodziców Zesp. Szkół Ogólnokształcących nr 5 Ul. Boh. Monte Cassino nr 5 41-219 SOSNOWIEC

,
Stow. Rehabilit. –Sportowe „Szansa-Start” Ul.Wajdeloty 12/13 80-437 GDAŃSK

,
Towarzystwo Walki Z Kalectwem Ul.Rejtana 10 35-310 RZESZÓW

,
Klub Sportowy Głuchych „Spartan” Al. Józefa Piłsudskiego 22 20 – 011 LUBLIN

,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Ul.Rehabilitacyjna 1 BUSKO ZDRÓJ

,
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. A.K. Ul.Sternicza 4 43-300 BIELSKO-BIAŁA

,
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnospr. ”ARKA” Ul.Polna 2m8 05-200 WOŁOMIN

,
Zespół Szkół Specjalnych w Centrum Rehabilitacji ul. Długa 40/42, 05-510 KONSTANCIN-JEZIORNA

,
ISRS „CULANI” Ul.Na Uboczu 3 02-791 WARSZAWA

,
Zespół Szkół Specjalnych nr 92 Ul.Szczęśliwicka 45/47 02-353 WARSZAWA

,
Zespół Szkół Specjalnych nr 91 ul. Weterynaryjna 3 03-836 WARSZAWA,

,
Zespół Szkół nr 109 dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościa Ruchową i Złozoną Szkoła Podstawowa nr 327 Ul.Bialobrzeska 44 02-325 WARSZAWA

,
Tow.Przyjaciół Dzieci Zarząd Mazowiecki Ul.Kredytowa 1a 00-056 WARSZAWA

,
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło im. St. Glezmera Ul. M.Nowickiego 7/17 02-112 WARSZAWA

,
Zespół Szkół Specjalnych ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa
ul. Elektoralna 12/14
00-139, Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych ul. Karolkowa 56 01-193 Warszawa
ul. Karolkowa 56
01-193, Warszawa
Polski Komitet Paraolimpijski ul. Filtrowa 75 02-032 Warszawa
ul. Filtrowa 75
02-032, Warszawa
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy ul. Bełska 5 02-638 Warszawa
ul. Bełska 5
02-638, Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Kordeckiego 54 04-330 Warszawa
ul. Kordeckiego 54
04-330, Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych Ul.Miła 22 05-200 WOŁOMIN
Ul.Miła 22
05-200, WOŁOMIN
Zespół Szkół Specjalnych w Centrum Rehabilitacji ul. Długa 40/42 ul. Długa 40/42 05-510 KONSTANCIN-JEZIORNA
ul. Długa 40/42
05-510, KONSTANCIN-JEZIORNA
Stowarzyszenie Pomocy dzieciom Niepełnosprawnym KROK ZA KROKIEM
ul. Peowiakow 6A
22-400, Zamość
Stowarzyszenie Osob Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół „Prometeus”
ul.Towarowa 2
42-274, Konopiska
Akademia Wychowania Fizycznego - Zakład Sportu i Rekreacji Osób Niepełnosprawnych ul. Paderewskiego 35
ul. Paderewskiego 35
51-612, Wrocław
Stowarzyszenie Aktywna Szkoła – AS
ul.Sanatoryjna 2
60-480, Poznan
Sekcja Bocii Sportowego Stowarzyszenia Inwalidów START w POZNANIU
ul. Zacisze 2
60-831, Poznań
Zespół szkól z Oddz. Integracyjnymi nr 1 w POZNANIU, Szkoła Podstawowa Nr 51
Os. Stare Żegrze 1
61-249, Poznań
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym ŻURAWINKA
ul. Żurawinowa 5/7
61-455, Poznań
Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji
Ul.Kosynierów 1
62-020, SWARZĘDZ
Stowarzyszenie REHABILITACJA - Warsztat terapii Zajęciowej im.Jana Pawła II
ul.Swierczewskiego 1P
62-120, Wapno
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej w GNIEŻNIE
Os. Kazimierza Wielkiego 25
62-200, Gniezno
Warsztat Terapii Zajęciowej CARITAS Archidiecezji Gnieźnieńskiej w KŁECKU
ul. Targowa 6
62-270, Klecko
Gimnazjum nr 3 Ul.Fikusowa 8 62-502 KONIN
Ul.Fikusowa 8
62-502, KONIN
Fundacja im.Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ
ul.Południowa 2A
62-510, Konin
Klub Sportowy Niepełnosprawnych „START” Ul.Łódzka 19 62-800 KALISZ
Ul.Łódzka 19
62-800, KALISZ
Gminny Ośrodek Pom.Spol.WTZ
ul.Jana Pawła II 8
64-500, Duszniki
Integracyjny Klub Sportowy ”Zieloni”
Os. Śląskie 7A/1
65-947, Zielona Góra
Klub Sportowy Inwalidów”Start”
ul.Litewska 20
71-344, Szczecin
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ul. Wiejska 1 80-336 Gdańsk
ul. Wiejska 1
80-336, Gdańsk
Integracyjne Centrum Aktywności „Nadzieja Życia” Caritas Archidiecezji Gniezno w INOWROCŁAWIU
ul. Wojska Polskiego 20,
88-100, Inowrocław
Integracyjne Centrum Aktywności” Nadzieja Życia”
ul.Gordona 2
88-100, Inowrocław
Integracyjny Klub Sportowy START w ZDUŃSKIEJ WOLI
ul. Łaska 90
98-220, Zduńska Wola
Created by ITECO :: systemy wystawiennicze


zamknij obraz